Troszczymy się o terminowa realizację zleceń, profesjonalną Obsługę Klienta, sprawnie przeprowadzane reklamacje i zwroty.

Jesteśmy tu dla Ciebie! Skontaktuj się z nami. Będziemy Twoim wirtualnym asystentem zakupowym. Uzyskasz fachową pomoc i doradztwo odnośnie rozmiaru, fasonu, koloru. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 • Kontakt drogą mailową: sklep@grlstyle.pl
 • Instagram: instagram.com/grl_style/
 • Facebook: facebook.com/GRLnextdoorstyle/

Godziny pracy:

 • Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00

Dostawa

 1. Dostawa Towarów jest możliwa na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Koszty dostawy na ternie Polski wynoszą:

   • InPost Paczkomaty: 13 zł
   • DPD Kurier: 15 zł
   • Darmowa dostawa na zakupy powyżej 300 zł

Zwroty

Prawo do odstąpienia od umowy

 1. Ma Pan/Pani prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 2. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym odebrał Pan/Pani fizycznie towary lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie towarów.
 3. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, należy poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 4. Może Pan/Pani skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 5. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, należy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Panu/Pani prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 6. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy otrzyma Pan/Pani wszystkie poniesione płatności, w tym koszty dostarczenia zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy standardowy sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 1. Sprzedawca jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.
 2. Zwracane towary należy odesłać lub przekazać bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż  w  terminie 14 dni od dnia, w którym poinformowano Sprzedawcę o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 14 dni

Wzór formularza odstąpienia od umowy

Formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy pod adres:

     1. Anna Szpik
      ul. Goszczyńskiego 7a/86
      37-700 Przemyśl
  1. z dopiskiem „Zwrot”

 

 1. GRL Style zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów, które nie posiadają oryginalnych etykiet lub posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania.
 2. Informujemy, że Sklep nie odbiera przesyłek wysłanych do paczkomatu ani przesyłek płatnych przy odbiorze.
 3. Sklep internetowy nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu zwrotu. Wyjątek stanowi zakup za pośrednictwem szybkich płatności internetowych PayPal. Klient może skorzystać z możliwości zwrotu kosztów na zasadach określonych przez PayPal https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/refunded-returns
 4. Proces zwrotu trwa do 14 dni od otrzymania paczki przez GRL Style.
 5. Zwracany towar należy odpowiednio zabezpieczyć i zapakować oraz odesłać kompletny w stanie nie naruszonym na adres sklepu: GRL Next Door Style Anna Szpik, ul. Goszczyńskiego 7A/86, 37-700 Przemyśl wraz z paragonem i dołączonym formularzem zwrotu, które jest do pobrania na stronie.
 6. W sklepie grlstyle.pl wymiana towaru polega na zwrocie (odstąpienie od umowy) wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.

Reklamacja

 1. GRL Style jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego Konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)-556(3) i kolejnych Kodeksu Cywilnego.
 2. Reklamacje wadliwych produktów można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu.
 3. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), GRL Style zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 4. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni, skontaktujemy się z Klientem i powiadomimy o decyzji.
 5. Koszty wysyłki naprawionego bądź wymienionego towaru ponosi Sklep.
 6. Reklamowany towar wraz z formularzem reklamacyjnym należy kierować na adres:
   1. Anna Szpik
    ul. Goszczyńskiego 7a/86
    37-700 Przemyśl
   Tel.  787 462 267
  1. GRL Style zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni. Nierozpatrzenie reklamacji w powyższym terminie oznacza uznanie jej za uzasadnioną.